KARIERA

KARIERA 2018-06-04T12:56:58+02:00

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy na wymienionych niżej stanowiskach. Jednak jeśli są Państwo zainteresowani stażem, praktyką lub pracą na stanowisku niewymienionym na liście, również zachęcamy do kontaktu:

  • Kierownik budowy
  • Operator koparki
  • Kierowca kat. C+E
  • Monter wod kan
  • Mechanik maszyn

Miejsce pracy w promieniu 100 km od miasta Złotowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego pod adres biuro@hydropex.pl lub do skorzystania z poniższego formularza aplikacyjnego:

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CV musi zawierać poniższe oświadczenie:

Wzór klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) oświadczam, iż:
wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zakład Robót Instalacyjno – Inżynieryjnych Hydropex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Sosnowej 6, 77-400 w Złotowie, KRS numer: 0000687389 moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko ……………………….. .
wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zakład Robót Instalacyjno – Inżynieryjnych Hydropex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Sosnowej 6, 77-400 w Złotowie, KRS numer: 0000687389 moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Data oraz podpis kandydata

Zgłoszenia bez wymienionego oświadczenia nie będą rozpatrywane.

Administratorem danych osobowych jest Hydropex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Sosnowej 6, 77-400 w Złotowie. Informujemy, iż dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo zarządzać usunięcia lub poprawienia nadesłanych danych. Państwa aplikacje będą przechowywane w naszej bazie wyłącznie w celach rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy.